NS10165T4R7NNV8
MFR.Part #
NS10165T4R7NNV8
JLCPCB Part #
C3221565
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
13.5mΩ 4.7uH 5.88A 7.7A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS