LSQNA201212T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQNA201212T100K
JLCPCB Part #
C5665100
Package
0805
Description
10uH 190mA 190mA 700mΩ ±10% 0805 Power Inductors ROHS