LLRNJ10145GL4R7NNY
MFR.Part #
LLRNJ10145GL4R7NNY
JLCPCB Part #
C6979629
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
14.4mΩ 4.7uH 5.03A 6.69A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS