LSQEA201212T101K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQEA201212T101K
JLCPCB Part #
C7217710
Package
0805
Description
100uH 4Ω 50mA Wirewound Inductor ±10% 0805 Power Inductors ROHS