BRC2518T4R7M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRC2518T4R7M
JLCPCB Part #
C2044335
Package
1008
Description
1.25A 230mΩ 4.7uH 750mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS