LSQCA201212T470K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQCA201212T470K
JLCPCB Part #
C5788920
Package
0805
Description
47uH 5.8Ω 90mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS