LLRNJ10145GL152MNY
MFR.Part #
LLRNJ10145GL152MNY
JLCPCB Part #
C6287554
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5mH 270mA 3.7Ω 360mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS