LSQCA201212T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSQCA201212T1R0M
JLCPCB Part #
C7296291
Package
0805
Description
190mΩ 1uH 620mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS