LSMCC451611T111RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMCC451611T111RG
JLCPCB Part #
C6980947
Package
1806
Description
1 110Ω@100MHz 14mΩ 4A ±25% 1806 Ferrite Beads ROHS