LSMCC201208T420RG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSMCC201208T420RG
JLCPCB Part #
C6585298
Package
0805
Description
1 42Ω@100MHz 4A 8mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS