LSDND4040MKT1R5MM
MFR.Part #
LSDND4040MKT1R5MM
JLCPCB Part #
C6585208
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3.2A 4.5A 56mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS