LSDND2020KKT1R5MM
MFR.Part #
LSDND2020KKT1R5MM
JLCPCB Part #
C6890945
Package
SMD,2x2mm
Description
1.35A 1.5uH 1.9A 115mΩ ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS