LSDND1616KKT1R5MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LSDND1616KKT1R5MM
JLCPCB Part #
C6217857
Package
SMD,1.6x1.6mm
Description
1.1A 1.5uH 1.75A 160mΩ ±20% SMD,1.6x1.6mm Power Inductors ROHS