MDKK1616T150MM
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
MDKK1616T150MM
JLCPCB Part #
C222695
Package
SMD,1.6x1.6mm
Description
1.8Ω 15uH 400mA 640mA ±20% SMD,1.6x1.6mm Power Inductors ROHS