LSBHB2520MKT3R3MG
MFR.Part #
LSBHB2520MKT3R3MG
JLCPCB Part #
C7217445
Package
1008
Description
1.4A 260mΩ 3.3uH 970mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS