FBMH1608HM470-T
MFR.Part #
FBMH1608HM470-T
JLCPCB Part #
C3716922
Description
-40℃~+125℃ 1 20mΩ 3.5A 47Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS