LSBHB2012KKT4R7M
MFR.Part #
LSBHB2012KKT4R7M
JLCPCB Part #
C6217839
Package
0805
Description
4.7uH 535mΩ 600mA 600mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS