LSBHB2012KKT3R3M
MFR.Part #
LSBHB2012KKT3R3M
JLCPCB Part #
C6217837
Package
0805
Description
3.3uH 435mΩ 650mA 700mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS