LSAPB2520MKT1R5M
MFR.Part #
LSAPB2520MKT1R5M
JLCPCB Part #
C6585170
Package
1008
Description
1.5uH 2.6A 3.3A 58mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS