LSAPB2016KKT1R5M
MFR.Part #
LSAPB2016KKT1R5M
JLCPCB Part #
C6980820
Package
0806
Description
1.5uH 1.8A 2.1A 90mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS