LLRNJ10165GL1R5NNY
MFR.Part #
LLRNJ10165GL1R5NNY
JLCPCB Part #
C6079286
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5uH 13.6A 6.2mΩ 8.04A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS