LLQCA201212T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQCA201212T100K
JLCPCB Part #
C6079256
Package
0805
Description
1.2Ω 10uH 200mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS