LLQPA201212T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQPA201212T100K
JLCPCB Part #
C5782142
Package
0805
Description
1.2Ω 10uH 240mA 240mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS