LLQEA201212T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LLQEA201212T100K
JLCPCB Part #
C7216412
Package
0805
Description
10uH 150mA 360mΩ ±10% 0805 Power Inductors ROHS