LLDND3030MKT3R3MM
MFR.Part #
LLDND3030MKT3R3MM
JLCPCB Part #
C7295827
Package
1212
Description
1.65A 145mΩ 2.1A 3.3uH ±20% 1212 Power Inductors ROHS