LLXPD2020MKT4R7M0G
MFR.Part #
LLXPD2020MKT4R7M0G
JLCPCB Part #
C6287643
Package
SMD,2x2mm
Description
1.1A 325mΩ 4.7uH 750mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS