LLBHB2012KKT1R5M
MFR.Part #
LLBHB2012KKT1R5M
JLCPCB Part #
C6287380
Package
0805
Description
1.1A 1.2A 1.5uH 150mΩ ±20% 0805 Power Inductors ROHS