LLBHB2012KKT3R3M
MFR.Part #
LLBHB2012KKT3R3M
JLCPCB Part #
C7295802
Package
0805
Description
3.3uH 435mΩ 650mA 700mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS