LB2016T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LB2016T100K
JLCPCB Part #
C92909
Package
0806
Description
10uH 155mA 500mΩ ±10% 0806 Power Inductors ROHS