BK1608LL331-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK1608LL331-T
JLCPCB Part #
C2661631
Package
0603
Description
1 200mA 330Ω@100MHz 850mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS