LAH-63V332MS52#B
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LAH-63V332MS52#B
JLCPCB Part #
C3039849
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.41A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 3300uF 35mm 63V ±20% Plugin,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS