CAL45TB221K
MFR.Part #
CAL45TB221K
JLCPCB Part #
C19625173
Description
2.9Ω 220uH 370mA ±10% Plugin,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS