CKP2012N4R7M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CKP2012N4R7M-T
JLCPCB Part #
C840573
Package
0805
Description
280mΩ 4.7uH 700mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS