LCXND4040KKL150MDG
MFR.Part #
LCXND4040KKL150MDG
JLCPCB Part #
C5662779
Package
1616
Description
15uH 430mΩ 540mA AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS