CBC2518T151K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC2518T151K
JLCPCB Part #
C840575
Package
1007
Description
130mA 140mA 150uH 7.93Ω ±10% 1007 Power Inductors ROHS