TS50P05G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TS50P05G
JLCPCB Part #
C3589495
Package
TS-6P
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@600V 400A 50A 600V Single-Phase Rectifier TS-6P Bridge Rectifiers ROHS