SMBJ36CA M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ36CA M4G
JLCPCB Part #
C2446630
Package
SMB(DO-214AA)
Description
10.8A 1uA 36V 40V 58.1V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS