SMBJ24CA M4G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ24CA M4G
JLCPCB Part #
C2446959
Package
SMB(DO-214AA)
Description
16A 24V 26.7V 38.9V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS