SMAJ33CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ33CAHM2G
JLCPCB Part #
C5345793
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 1uA 33V 40.6V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS