SMAJ36CAHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ36CAHM2G
JLCPCB Part #
C2444646
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36V 400W 40V 58.1V 6.9A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS