SMA6J10A M2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J10A M2G
JLCPCB Part #
C2444429
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10V 11.1V 15.7V 38.2A 5uA 600W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS