SA100AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SA100AHR0G
JLCPCB Part #
C2444984
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 100V 111V 162V 1uA 3.2A 500W TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS