PGSMAJ48CAHE3G
MFR.Part #
PGSMAJ48CAHE3G
JLCPCB Part #
C3704614
Description
-55℃~+175℃ 1uA 400W 48V 5.2A 53.3V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS