BZX585B3V9 RSG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX585B3V9 RSG
JLCPCB Part #
C6522862
Package
SOD-523F
Description
1 Independent 2.7uA@1V 200mW 3.82V~3.98V 3.9V 564Ω 90Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS