BZX584B5V1 RSG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX584B5V1 RSG
JLCPCB Part #
C6136588
Package
SOD-523F
Description
150mW 2uA@2V 5.1V 60Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS