BZX585B33 RSG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX585B33 RSG
JLCPCB Part #
C6133088
Package
SOD-523F
Description
200mW 33V 45nA@23V 80Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS