BZT52B3V3S RRG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B3V3S RRG
JLCPCB Part #
C485487
Package
SOD-323F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.23V~3.37V 3.3V 4.5uA@1V 95Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS