1PGSMA110ZH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1PGSMA110ZH
JLCPCB Part #
C6074219
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 110V 1uA@83.6V 450Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS