BZD27C91PWH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C91PWH
JLCPCB Part #
C6474966
Package
SOD-123W
Description
1W 1uA@68V 200Ω 91V SOD-123W Zener Diodes ROHS