BZD27C30PHRUG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C30PHRUG
JLCPCB Part #
C7093005
Package
Sub-SMA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1W 1uA@22V 28V~32V 30V Sub-SMA Zener Diodes ROHS